Forkliftlerin ve Diğer Makinelerin Transferi

Makinelerin ve ağır ekipmanların taşınması,   ekipmanın ve onları hareket ettiren kişilerin güvenliği için özel taşıma gerektirir. Bu tür makinelerin dikkatsizce kullanılması yıkıcı ve can ve mal kaybına neden olabilmektedir.
Düz yataklı çekiciler, bunları güvenli bir şekilde taşımak için kullanılabilir. Forkliftlerin  tekerlekleri vardır. Ancak bir tanesini şehrin her yerine süremezsiniz. Bir çekici hizmeti   bunları sizin için güvenli bir şekilde taşıyabilmektedir.

Nakliye Konteynırlarının Taşınması

Şehirlerarası  yeni bir eve mi taşınıyorsunuz? İşinizi büyütüyor ve ülke çapında yeni bir şube mi açıyorsunuz? Ürünleri, mobilyaları ve diğer eşyaları taşıması gereken çoğu kişi bir nakliye konteyneri kullanır.
Nakliye konteynırları   mülkünüzü güvende tutar ve hava şartlarından korur. Bir çekicidaha sonra bu nakliye konteynırlarını hareket ettirebilmektedir. Güvenilir bir çekicihizmeti,   eşyalarınızın varış noktasına güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayabilmektedir. Çoğu  çekici hizmeti  de bunları sizin için alabilmektedir.

Diğer Çeşitli Çekici Hizmetleri

Yol yardımı   tipik olarak çekme,   gaz dağıtımı ve akü takviyesi  gibi çeşitli hizmetleri   içerir. Bu, sorun ne olursa olsun ihtiyacınız olan yardımıalabileceğiniz anlamına gelir.

 
Whatsapp
Hemen Ara