İş Makinası & Forklift Taşımacılığı

İş Makinası & Forklift Taşımacılığı

İş Makinası & Forklift Taşımacılığı

Hiç beklemediğiniz bir anda çekici hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Arabanızla veya motosikletinizle yaşayabileceğiniz talihsiz olaylar oldukça fazla. Lastik patlaması, araç kazası, arıza durumları veya bunlara benzer durumlarla aracınızı kullanamayacak durumda olduğunuzda Burda Çekici firmamız ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Biz, müşterilerin memnuniyetini çok üst seviyelerde tutmak amacıyla gece ve gündüz demeden çok çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetin arkasında duruyor ve garantili bir şekilde çekici hizmetleri sunuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz içleri rahat bir şekilde bizleri tercih edebiliyor. Çekici araçlarımızın bakımlarını zamanında yaptırıyor ve operatörlerimizin alanında eğitimlerine destek vererek kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Böylelikle hizmet kalitemiz her geçen gün artmaya devam ediyor. Bir aracın çekiciye yüklenme aşamasında dahi bilgili ve tecrübeli olmak gerekir. Aksi taktirde aracın çok daha fazla hasar almasına neden olunabilir.
İstanbul’da çekici hizmeti arıyorsanız Burda Çekici firmamıza ulaşabilirsiniz. Günün her saati numaralarımız aktif. Mümkün olan en kısa sürede ihtiyaçlarınıza cevap verir ve bulunduğunuz konuma ulaşırız. Gerekli bütün teknik ekipmanlara sahibiz ve sizin için en iyi çözümleri sunacağımızı garanti ediyoruz.

whatsapp ikonu
whatsapp ikonu